Agromix Broederij en Opfokintegratie BV

Postadres: Postbus 1, 6740 AA Lunteren
Bezoekadres: Postweg 146, 6741 MN Lunteren
T: (+31)(0) 318 486769
F: (+31)(0) 318 486806

E: mail@agromix.nl
Twitter: @AgromixLunteren
Facebook: AgromixLunteren

Download onze brochure

Broederij

Locatie ‘Jip van den Broek’
Kapelstraat 38, 5851 AT Afferden
KIP nummer (PPE): 23253
EG nummer: NL 8114
Contact: Jip van den Broek – j.vandenbroek@agromix.nl – M 06 13 102 411

Verkoop

Christian Bressers – c.bressers@agromix.nl (06 51 402 595)
Gert van Drie – g.vandrie@agromix.nl (06 13 112 020)
Jaap Temmermans – j.temmermans@agromix.nl (06 57 683 959)
Johan de Weerd – j.deweerd@agromix.nl (06 83 171 894)

Technisch adviseurs

Frank Janssen – f.janssen@agromix.nl (06 23 014 219)
Bart Grosfeld – b.grosfeld@agromix.nl (06 30 846 182)
Evert-Jan Versteeg – ej.versteeg@agromix.nl (06 23 357 510)

Planning, logistiek en verkoopbinnendienst

Mikey Ellery – m.ellery@agromix.nl (06 20 601 280)
Floor Grootenboer – f.grootenboer@agromix.nl (0318 657 682)
John van den Hazelkamp – j.vandenhazelkamp@agromix.nl (06 83 972 096)
Corné Verwijs – c.verwijs@agromix.nl (06 12 462 983)

Veterinaire zorg

Marcel Boereboom – m.boereboom@ppda.nl (06 55 718 474)
Rik van den Bos – r.vandenbos@ppda.nl (06 39 554 330)
Marc Heijmans – marc@dapell.nl (06 20 392 601)

Administratie

Mark Botman – m.botman@agromix.nl (0318 657 688)
Janneke Mastenbroek – j.mastenbroek@agromix.nl (0318 657 684)
Annette van Wolfswinkel – a.vanwolfswinkel@agromix.nl (0318 657 685)

Leiding

Cees Blankestijn – c.blankestijn@agromix.nl (06 53 926 911)
Hans Groot Koerkamp – h.grootkoerkamp@agromix.nl (06 13 262 836)

Overige gegevens

Bank: Rabobank IBAN nummer: NL57 RABO 0153 8062 06
BIC/SWIFT: RABONL2U
KvK: 09 21 82 90
BTW nummer: NL 8220 80 709 B01
Steuer nummer: 116 5906 1888
USt-IdNr: DE 275523728
SKAL nummer: 027485;NL-BIO-01

 

Contact

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Agromix Boerderij en Opfokintegratie b.v.

Boerderij